Olimpijska Akademia Biegania w “Runner’s World” i “Angora”

Olimpijska Akademia Biegania w “Runner’s World” i “Angora”

Okazuje się, że OAB widać nie tylko w parkach miejskich, podmiejskich lasach, salach gimnastycznych i zawodach biegowych. W listopadzie udzieliłem wywiadu eksperckiego w "Runner's World" oraz "Angora". W pierwszym czasopiśmie dedykowanym stricte bieganiu poruszony został temat treningu pod okiem specjalisty. Jako profesjonalista starałem się wskazać cechy i role dobrego trenera, oczekiwania biegaczy w stosunku do "coacha" oraz ukazać specyfikę treningu "na odległość" czyli z tzw. rozpiską.
W gazecie "Angora" doradzałem natomiast jak przygotować się i jak zmotywować do biegania jesienią, kiedy jest zimno i ciemno, a trening nie zrobi się przecież sam ;). Każdy kto zapoznał się z tym tekstem dostrzegł, że odpowiedni strój podczas biegania na otwartym powietrzu, trening grupowy czy zajęcia na sali gimnastycznej to tylko kilka sposobów na to, aby jesień i zima pracowały na Naszą korzyść.
No cóż, to tyle jeśli chodzi o podbijanie świata mediów! ;) Czas wracać do biegania i nie dać się zimie, która już na horyzoncie!
Stay tuned!
IMG_8554
IMG_8556
IMG_8550d

Brak komentarzy.

Napisz komentarz