Referencje

"Piotrka poznałem przez przypadek, podczas treningu biegowego zorganizowanego dla uczestników konferencji w Łodzi. Wtedy nie wiedziałem, kto to taki i jaką ma historię biegową. Jego niesamowite zaangażowanie w prowadzenie tego treningu dla zupełnie przypadkowych osób, przekazywanie wiedzy w taki sposób, żeby każdy wyniósł dla siebie jak najwięcej, zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Zapytałem, czy prowadzi trenigi indywidualne, potwierdził, Pomyślałem, jakie mam szczęście, gdyż od miesięcy zanosiłem się z zamiarem podszkolenia się w technice biegania u fachowca. Zaczeliśmy współpracę od zaraz, dwa treningi w tygodniu: jeden w plenerze, jeden na sali w AZS (ten drugi za rekomendacją Piotrka). I co tu dużo pisać, w ciągu trzech miesięcy treningów osiągnałem więcej niż w ciągu ostatnich 3 lat indywidualnego biegania. Złamane 20 min na 5km, dwukrotna życiówka w odstępie tygodnia na dystansie półmaratonu (poprawiona o ponad 3 min), życiówka na 1/4 IM (oczywiście dzieki super wyniku na bieganiu). Piotrek nauczył mnie jak biegać, żeby wygrywać z włąsnym sobą (i nie tylko ;-)! Banalne jak nic, ale prawdziwe. Każdy trening jest "uszyty na miarę", dokładnie pod rozmiar mojego buta ;-). A wszystko dlatego, że Piotrek robi to z pasją, że zależy mu na tym, żeby biegania sprawiało mi frajdę, no i najważniejsze: żeby biegi były przede wszystkim "dobre". Świetny trener , partner do dyskusji, obserwartor i analityk, no i przede wszystkim zaraża miłością do prawdziwego biegania, takiego biegania jak sobie wymarzyłem!. Polecam z pełną odpowiedzialnością! PS. Jego motto to: Luz i Rytm, albo Rytm i Luz, w sumie to nie wiem, w jakiej kolejości i czy w ogóle to ma znaczenie."
Łukasz Koprowski
Dyrektor Biura PwC w Łodzi

Zajęcia z Piotrkiem to dobrze zaplanowany proces treningowy. Dzięki niemu nauczyłem się cierpliwości do samego siebie. Polecam każdemu kto chce biegać na miarę swoich możliwości!

Artur Rybicki,

Mówią o Nim, że jest dwukrotnym olimpijczykiem, ale nikt nie mówi, że jest super gościem i trenerem!

Maciej Musiał,

Piotrek to wymagający i skuteczny trener. Dzięki niemu osiągnąłem swoje cele. Ponadto sympatyczny i dowcipny człowiek. Serdecznie polecam!

Grzegorz Will,